راهنمای خرید لپ تاپ در سال 2021

جوان؟ جذاب؟ قدرت خالص؟ فکر خواهید کرد ، "خفه شو ، این یک خمیر است" ، ثروتی که نه داری ، نه می خواهی خرج کنی ، ما می دانیم. به همین دلیل است که از informaticadirecto ، ما می خواهیم راهنمایی ها ، دقیق ترین توصیه ها را به شما ارائه دهیم تا بتوانید بدون صرف آن ثروت ، بهترین لپ تاپ را انتخاب کنید.

در این مقاله به بررسی لپ تاپ های میان رده ، آن ماشین های کوچک / بزرگی می پردازیم که می توانیم از آنها برای مطالعه ، گشت و گذار در اینترنت یا تجسم لذت های کوچک ممنوعه ای که هیچ کس نمی خواهد درباره آنها صحبت کند ، استفاده کنید. نوعی لپ تاپ که توسط فریلنسرها و افراد حرفه ای استفاده می شود. همان که بدون ترس از یک مکان به مکان دیگر حمل می کنیم. آن رایانه های سریع ، سخت و قابل اعتماد. کار فقط با این نوع لپ تاپ ها انجام می شود.

در اینجا بهترین لپ تاپ را پیدا خواهید کرد. یک لپ تاپ برای روز ، برای شما ، کاربر استاندارد و خواستار.

برای رسیدن به هدف خود ، هدف شما ، ما در حال انجام تجزیه و تحلیل حداقل پیکربندی هستیم ، بنابراین می توانیم به گزینه های مناسب ترین گزینه شما دسترسی پیدا کنیم.
حداقل تنظیمات برای لپ تاپ
پردازنده

بیایید با پردازنده میکرو شروع کنیم. این ابزار کوچک وظیفه اجرای برنامه ها و برنامه های موجود در رایانه را بر عهده دارد. برای اینکه ما یکدیگر را درک کنیم ، هرچه ریز پردازنده بهتر باشد مایعات بیشتری دریافت خواهیم کرد. چه زمانی متوجه این سیالیت خواهیم شد؟ وقتی ما کامپیوتر خود را با پانصد برنامه که تمام منابع و بخشی از رایانه های خانگی والدین ما را مصرف می کنند ، اشباع کنیم. ریزپردازنده "موتور" فراری قابل حمل ما است. ما باید حداقل یک لپ تاپ نسل هفتم i5 را انتخاب کنیم.
حافظه RAM

دو جمله ای مرگ. لوکاس واسکز و مارکوس آسنسیو از انفورماتیک. همراه با پردازنده میکرو ، حافظه RAM عنصر اساسی برای داشتن یک کامپیوتر روان و سریع است.

حافظه RAM اطلاعاتی را که باید فوراً مورد مشورت قرار گیرد ذخیره می کند. برای درک یکدیگر ، می توانیم آن را به یک هارد دیسک "موقت" تشبیه کنیم. تفاوت عمده این است که وقتی کامپیوتر را خاموش می کنیم ، همه آنچه حافظه RAM ذخیره کرده بود از بین می رود.

هرچه رم بالاتر باشد ، مایعات بیشتری نیز دارد. گفته شد ، لپ تاپ هایی با 8 گیگابایت رم دوستان ما هستند. یک لپ تاپ با 8 گیگابایت رم و امکان افزایش حافظه پیدا کنید و انتخاب میانه ای خواهید داشت.
هارد دیسک

چیزهای واضح و شکلات غلیظ است. شکی نیست ما SSD می خواهیم !! ما عاشق SSD هستیم. ما عاشق SSD هستیم. بین یک هارد SSD جامد و Scarlet Johanson یا Mario Casas شک نداریم که SSD HARD DRIVE! آنها مانند یک آدم چاق هستند که شبانه به خانه شربت خانه حمله می کند ، دیده می شود و دیده نمی شود. سرعت ، میزان مصرف ، دمای داخلی ... از زمانی که ما با درایوهای سخت SSD روبرو شدیم و آنها را در لپ تاپ های خود ادغام کردیم ، هیچکدام یکسان نبود ، باور نمی کنید؟ با استفاده از یک لپ تاپ عالی ASUS از این فیلم ASUS از آنها بازدید کنید. تفاوت در چیست؟ یک رایانه از دیسک سخت HDD معمولی و دیگری از SSD درایو جامد استفاده می کند ... بدون رنگ !!

میدانم. سنگین را کم می کنیم. اما تردیدی نیست. ما باید لپ تاپ خود را به 256 گیگابایت SSD مجهز کنیم. آیا شما معتاد فیلم هستید؟ آیا حتی رسیدهای اولین غذای کودک خود را پس انداز می کنید؟ مشکلی نیست! در صورت نیاز به هر زمان ، امکان خرید دیسک خارجی یا حتی سرور NAS وجود دارد.

ما یک لپ تاپ شایسته ، سریع ، سخت ، روان و با حداکثر تضمین ها می خواهیم. در 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داریم ، تقریباً به اندازه یک آپارتمان 80 متر مربعی.

صفحه نمایش

مورب صفحه لپ تاپ ، مانند آن در بارسلون ، از 10.1 شروع می شود و تا 18.4 اینچ شروع می شود ، که متداول ترین آن 13.3 است. مورد دوم در تجهیزات قابل تبدیل استفاده می شود. مواردی از 17.3 که معمولاً توسط گیمرها یا استفاده کنندگان از تجهیزات در نظر گرفته شده برای طراحی گرافیک استفاده می شود. صفحه های 15.6 اینچی ، استانداردترین در لپ تاپ ها است. یک لپ تاپ 15.6 "اینچی برای استفاده استاندارد مانند لپ تاپ مورد نظر ما لپ تاپی با صفحه نمایش خانگی است. دوبار فکر نکن به ما توجه کن لپ تاپ 15.6 اینچی.

حداقل پیکربندی تقریباً تمام شده است. حداقل ، ضروری ، بهترین برای دوست شما ، می تواند در موارد زیر خلاصه شود

لپ تاپ ایده آل ما باید:

پردازنده I5
حافظه RAM 8 گیگابایتی
دیسک 256 گیگابایتی SSD
صفحه نمایش 15.6 اینچی

موارد دیگری که باید هنگام خرید لپ تاپ به خاطر بسپارید
سیستم عامل بله یا خیر؟

ویندوز 10

سؤال خوبی بود. جنگ هایی وجود دارد که بیش از این سوالات بی گناه آغاز شده است. بحث را باز می کنیم. واضح است که برای عملکرد روزمره خود به یک سیستم عامل نیاز دارید. آیا پولی برای شما باقی مانده است؟ آیا می خواهید از لپ تاپ خود به عنوان یک وزن کاغذی گران قیمت و گران قیمت استفاده کنید؟ شما تصمیم دارید یکی را بدون سیستم عامل خریداری کنید. آیا شما از آن دسته افراد عجیبی هستید که از لپ تاپ خود استفاده می کنید؟ سیستم عامل یک شر ضروری است.

و نه. البته سیستم عامل رایگان نیست. لپ تاپی که با چنین اشتیاق خریداری کرده اید و ویندوز 10 آن نصب شده استگویی با جادو ، هدیه ای از طرف سازنده نبوده است. متوجه نشده اید اما هزینه آن را پرداخت کرده اید.
رایانه ها ، اعم از قابل حمل ، رومیزی یا همه در یک ، نیازی به حمل سیستم عامل ویندوز ندارند ، آنها می توانند سیستم عامل های رایگان مانند Linux یا FreeDos را حمل کنند ، ویندوز به صورت رایگان نصب نمی شود ، همان مدل لپ تاپ دقیقاً همان مدل با سخت افزار و ویژگی های یکسان ، می تواند در نسخه FreeDos / Linux یا نسخه خود با ویندوز نصب شده بین 80 تا 120 یورو اختلاف قیمت داشته باشد.

بخاطر بسپارید ، همه کاربران نیازها و کاربردهای یکسانی ندارند ، اما ما قصد نداریم این موارد را بررسی کنیم ، بنابراین ما می خواهیم مدل هایی با W10 و FreeDos را انتخاب کنیم

لینوکس
آزادگان
مشعل CD-DVD؟

این نکته ای است که بحث و جدال زیادی ایجاد می کند. برخی از کاربران طرفداران بزرگ ضبط کننده های نصب شده روی رایانه ها هستند و برخی دیگر ، مانند ما ، معتقدند که این یک ابزار کمرنگ است. تجهیزات را گران می کند و وزن آنها را افزایش می دهد. ضبط کننده یک جز easily است که به راحتی قابل تعویض است. درایو دیسک خارجی می تواند در صورت لزوم مزایای یکسانی را برای ما فراهم کند. ارزان و قابل حمل هستند ، اگر در لحظات بسیار مشخصی از ضبط کننده استفاده کنیم گزینه ایده آل است. آیا شما از کسانی هستید که هر ثانیه از روز خود را روی CD-DVD ضبط می کنید؟ سپس در مورد رایانه ای که ضبط کننده آن نصب شده است تصمیم بگیرید.
و نمودار چطور؟

آیا شما یک گیمر بی رحم هستید؟ آیا شما برای و برای طراحی گرافیک زندگی می کنید؟ در این صورت ، اگر می خواهید تمام ساعات مرده روز را برای کشتن زامبی ها در COD یا تلاش برای زنده ماندن در Fortnite سپری کنید ، اگر می خواهید حتی مسواک را برای استفاده در هفته آینده یا خانه رویاهای خود طراحی کنید ، این پسر لپ تاپ کمی کوتاه است. بدون شک بهتر است شما در مورد مدل خاصی از لپ تاپ تصمیم بگیرید و شرایط مناسب استفاده از این نوع برنامه ها را داشته باشد
آیا باتری مهم است؟

مثل دستشویی رفتن و کاغذ نداشتن. باتری در نوت بوک اساسی است! بدون آن مهمترین ویژگی تیم را از دست می دهیم. قابلیت حمل
و وزن؟

اگر لپ تاپ در طول روز از شما جدا نشده باشد ، اگر آن را مانند یک کودک از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید ، وزن یک ویژگی اساسی در انتخاب لپ تاپ است. حمل رایانه ای که بیش از دو کیلو نباشد ، حمل یک جانور پنج یا شش کیلویی هر اندازه که باشد ، یکسان نیست. اگر شما هالک نیستید و نمی خواهید به نوعی Hunchback مدرن Notre Dame تبدیل شوید ، بهتر است در مورد تجهیزات سبک و دستی تصمیم بگیرید. پشت شما متشکرم
و سازنده؟

رفیق رفیق! ما فقط استخوان زدیم! سازنده…

در اینجا ، عوامل بیشتری نسبت به بازیکنان در یک بازی فوتبال وارد عمل می شوند. ما باید بسیاری از عناصر را در نظر بگیریم. کیفیت مواد ، خدمات فنی و خدمات پس از فروش شاید مهمترین موارد باشد و مواردی که می توانند بیشترین سردردها را برای انسانهای فوری مثل ما ایجاد کنند.

ما قصد داریم مثالی بزنیم تا همدیگر را درک کنیم. ACER

ما عاشق لپ تاپ های ایسر هستیم. ما عاشق نوت بوک های ایسر هستیم. ما با یک لپ تاپ ایسر ازدواج خواهیم کرد و دوازده فرزند ایسر خواهیم داشت. من شخصاً یک لپ تاپ ایسر دارم که روز به روز از آن استفاده می کنم و با خصوصیاتی که در مورد آن صحبت می کنیم مطابقت دارد. سخت است. قابل اعتماد است این یک کامپیوتر عالی است. اما هرگز ، هرگز ، هرگز ، مهم نیست که کامپیوتر چقدر سخت ، قابل اعتماد و عالی باشد ، بالای آن احساس نمی کنید. نود کیلو برای یک صفحه نمایش کیلو زیادی است و هر چقدر هم که مقاومت کنید ، هر چقدر صفحه نمایش تا آخر بجنگد ، در آخر شکست خواهید خورد.

من دور می شوم ... می خواستم چه کار کنم! لپ تاپ های ایسر

ACER ، تا چند سال پیش ، نمونه بارزی بود که خدمات پس از فروش نباید داشته باشد. این یک فاجعه واقعی بود! هر بار که ما یک لپ تاپ ایسر فروختیم ، در حالی که "رقص خوب لپ تاپ" را به احترام او "رقص خوب لپ تاپ" اجرا می کردیم ، از خدای خوب لپ تاپ دعا کردیم و این همه به منظور جلب رضایت خداوند بد لپ تاپ ها است ، مشکلی در تیم ایجاد نمی کند. اگر آنها را می داد ... ما یک مشکل جدی داشتیم.

اما ایسر چه کاری انجام داد؟ من به دعاهای ما گوش می دهم ، لپ تاپ را از شاخ می گیرم و خدمات فنی خودم را ایجاد می کنم ، بدون اینکه به اشخاص ثالث وابسته باشم. او سرویس فنی خود را از بارسلونا مدیریت کرد ، و این مترادف برای کارایی بود. باور کنید آنچه برای یک شرکت در اندازه و ویژگی های ایسر ، برای ما یک گام ناچیز به نظر می رسد ، برای ما پیشرفت بزرگی بود. پیشرفت غیر قابل تصور چند ماه زودتر. در حال حاضر ، شما با لپ تاپ خود مشکلی دارید و این در مدت ضمانت است؟ آیا این مشکل شامل گارانتی می شود؟ تعمیر این لپ تاپ مستقیماً توسط خود شرکت سازنده انجام می شود.

چه تولیدکننده هایی را پیشنهاد می کنیم دشوار. بدون سفارش خاص ، واقعا خوب است و با در نظر گرفتن ویژگی هایی که مدتی است صحبت می کنیم ، ACER ، ASUS ، DELL ، HP ، توشیبا ، همه مارک های عالی هستندبا تیم های عالی در بازار
ضمانت لپ تاپ ، چگونه می توان آن را پردازش کرد؟

همه و منظور من ALL ، لپ تاپ های خریداری شده در اسپانیا حداقل دو سال ضمانت دارند. برخی از تولیدکنندگان امکان انعقاد ضمانت نامه برای دوره ای را دارند که به طور کلی بین سه تا پنج سال متغیر است ، بنابراین آماده پرداخت مبلغ کمی اضافی باشید. معمولاً ارزش آن را دارد ، شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد.

اولین کاری که باید انجام دهیم ، هنگام خرید لپ تاپ ، ثبت آن در وب سایت برند است. این یک مرحله اجباری نیست ، اما به شدت توصیه می شود ، زیرا به این ترتیب ، تاریخ خرید ، با تاریخی که توسط ضمانت و شماره سریال ثبت شده است ، همزمان خواهد شد ، برای جلوگیری از شر مشکلات بزرگتر و بسیاری از سختی ها در صورت داشتن برای استفاده از ضمانت در آینده ای نه چندان دور.

دوره. ما این حرکت حساس تاکتیکی را با دقت و زیرکی انجام داده ایم و OH NO! فقط وقتی کارمان تمام شد متوجه شدیم که ... CHAN CHAN CHAN !!! ما خرابی داریم ... چه کاری باید انجام دهیم؟

اول از همه ، خود را با صبر مسلح کنید. شما آن را انجام داده ام؟ اکنون زمان تماس با مرکز خدمات مشتری برند است. از آنجا ، اگر آنها روز خوبی داشته باشند ، برای تعیین میزان خطا ، یک سری آزمایشات تلفنی انجام می شود.
آیا می دانید 85 درصد از خرابی های لپ تاپ از طریق تلفن برطرف می شود ، بنابراین از هزینه حمل و نقل جلوگیری می کنید؟

آیا آنها نمی توانند از طریق تلفن مشکل را برطرف کنند؟ ما به مرحله یک برمی گردیم. دوباره صبور باشید ، نفس بکشید. اگر به این مرحله رسیدید ، متداول ترین آنها این است که آنها یک شماره حادثه را تعیین می کنند و به شما می گویند که در آن نزدیکی خانه یا محل کار شما یک مرکز یا خدمات فنی وجود دارد یا جایی که می خواهید ، مهم نیست که کجا می توانید بروید و ببرید تجهیزات شما در آنجا آنها به سرعت و با عجله (IRONIA MODE ON) تجهیزات تشخیصی را انجام می دهند ، و در صورت رسیدن به نتیجه گیری که تقصیر از تقصیر شما نیست ، برای رفع مشکل اقدام کنید.
چه چیزی شامل تضمین نمی شود؟

دوست جوان (یا نه چندان جوان) من. نه! ضمانت نامه بیمه جامع به مدت دو سال نیست. شما نمی توانید از بلندترین برج شهر خود بالا بروید و آن را به خیابان بیندازید. نمی توانید او را بدرقه کنید زیرا او کار شما را پس انداز نکرده و شما حتی جلد خود را از دست داده اید. نه خوب بله ، با پروکسی می توانید ، اما نه! ضمانت شامل موارد زیر نخواهد بود ...

ضمانت نامه فقط آسیب یا سو mal عملکرد سخت افزار شما را در شرایط عادی استفاده و همچنین نقص تولیدی را شامل می شود.

چه چیزی در ضمانت نیست؟ اینها چند نمونه از این موارد است که چرا برای تعمیر رایانه خود مجبور به خراشیدن جیب خود هستید:

محصول توسط پرسنل غیر مجاز تغییر ، تعمیر یا اصلاح شده است (این شما یا شوهرخواهر شما هستید ، بله ، ما می دانیم که شما چیزهای زیادی می دانید ، اما شما مجاز نیستید!)
شماره سریال لپ تاپ تغییر ، لغو یا پس گرفته شده است (همانطور که از دوست دختر خود مراقبت می کنید از برچسب مراقبت کنید ...)
مهر و موم گارانتی شکسته یا تغییر کرده است. (همان توصیه ای که در نکته قبلی وجود داشت).
خسارات ناشی از تصادف ، سو mis استفاده ، سهل انگاری یا استفاده نادرست (برج را به خاطر می آورید ، درست است؟
خسارت ناشی از خرابی برق خارجی (ولتاژ برق در خانه یا محل کار شما معمولاً بیشتر است ، اما نگران نباشید ، بیمه خانه همه این خرابی ها را پوشش می دهد).
خسارات ناشی از نرم افزار یا ویروس های شخص ثالث (مراقب باشید در کجاها به brujulear می روید ، در آخر همه چیز می داند کاه گلی @ اگر سیستم عامل شما به هر دلیلی از کار بیفتد یا عملکرد نامناسبی ناشی از ویروس ها یا برنامه های بارگیری شده داشته باشد ، نمی توانید ضمانت را پردازش کنید.

ضمانت نامه بیمه جامع به مدت دو سال نیست ، این ضمانت نامه فقط آسیب یا سو mal عملکرد سخت افزار شما را در شرایط استفاده عادی و نقص تولید پوشش می دهد

ما به پایان رسیده ایم! می دانم ، OHHH نامحسوس از لبان شما برای ناظران بی تجربه بیرون آمده است ... اما ما می دانیم که آنجا بوده است! اکنون باید پایه خوبی برای انتخاب لپ تاپ بعدی خود پیدا می کردید. آیا ایده های خوب و جالبی برای لپ تاپ بعدی خود می خواهید؟ بیایید به LIO برویم!
ضمانت و تولید کنندگان

برای اینکه همیشه آن را در دست داشته باشید ، در اینجا اطلاعاتی راجع به تولیدکنندگان اصلی لپ تاپ و پیوندهای ثبت لپ تاپ های شما را به شما می دهیم:
ACER

مخاطب
ثبت
ضمانتنامه

ایسوس

مخاطب
ثبت
ضمانتنامه

دل

مخاطب
ثبت
ضمانتنامه

HP

مخاطب
ثبت
ضمانتنامه

لنوو

مخاطب
ثبت
ضمانتنامه

توشیبا

مخاطب
ثبت
ضمانتنامه

ما امیدواریم که ما در انتخاب لپ تاپ خود به بسیاری از کاربران کمک کرده باشیم و دوست داریم نظرات شما را در مورد لپ تاپ های شما و همچنین سوالات شما را بشنویم!

اینجا کلیک کنید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *